Створення звіту ЄСВ у веб-сервісі СОТА


Кожен бухгалтер зустрічається з тим, що кожного місяця (Додаток 4) або щорічно (Додаток 5) потрібно подавати звіт ЄСВ. Терміни подачі даного звіту залежать від того, на якій системі оподаткування перебуває підприємство або ФОП. Щомісячний звіт по ЄСВ (Додаток4) надається роботодавцями (підприємствами і підприємцями) протягом 20 днів після закінчення звітного місяця. Для фізичних осіб (Додаток 5) подається до 10 лютого наступного року, або до 1 травня наступного року.

Ви можете залишити заявку і наш менеджер зв'яжеться з Вами і допоможе відправити звіт ЄСВ за лічені хвилини.


Наприкладі ми розглянемо, як правильно створювати і відправляти звіт ЄСВ (Додаток 4) у веб-сервісі "СОТА" та вчасно отримати квитанцію №2.

Перш за все, Вам потрібно перейти в модуль"Реєстр звітів", обрати необхідний звітній період та натиснути кнопку "Додати".

У вікні необхідно ввести код звіту, якщо Ви його знаєте, або по ключовим словам.Тепер перейдемо в основну Таблицю 6, звідки дані автоматично підтягнуться до Таблиці 1. Якщо співробітників в довіднику немає,то Ви їх зможете додати прямо звідси, натиснувши клавішу «Додати з». Автоматично СОТА запропонує Вам вікно довідника співробітників. Якщо тут не буде ніяких даних, Вам потрібно натиснути кнопку "Додати " ще раз та внести всю інформацію по кожному співробітнику. Тут основні поля "Ім'я;Прізвище; ІПН і стать).


Наступним кроком буде заповнення основних колонок по співробітниках. Основні поля, які необхідно заповнити:

8.ІПН;9.Категорія; 11.Місяць; 11Рік; 12ПІБ; 15Кількість днів перебування у трудових відносинах; 17Загальна сума нарахованого заробітнього доходу.


Після цього, Вам потрібно внести дані за сумою нарахованого доходу. СОТА автоматично підраховує і заповнює всі інші поля. Таблиця 6 готова до використання.

Натисніть кнопку "Перевірити" і Сота автоматично здійснить перевірку Вашого звіту та збереже його. Це саме Вам необхілно зробити й в інших таблицях, при необхідності.

Таблицю 5 заповнюється в тому випадку, якщо за звітний період були прийняті на роботу або звільнені співробітники.

Після заповнення Таблиці 6 (і при необхідності ін. таблиці) Вам потрібно перейти до Таблиці 1, де веб-сервіс вже автоматично підтягнув всі Ваші дані. Залишилося тільки заповнити поле «Кількість застрахованих осіб у звітньому періоді" (сюди можна включати також тимчасових співробітників і фрілансерів за договором про надання послуг).

Після цього Вам необхідно відправити звіт ЄСВ пакетно. Ви можете залишитися в Таблиці 1 і звідси передавати на підпис весь пакет. Для цього просто натисніть кнопку "Передати на підпис". В наступному вікні натисніть кнопку "ОК".


Все, що Вам залишилось, це підписати пакет таблиць Вашими ключами ЕЦП та натиснути кнопку "Відправити".

Ваш звіт ЄСВ (Додаток 4) успішно відправлено,залишилося тільки зачекати Квитанцію №2.Забільш детальною інформацією Ви можете звернутися до нашого менеджера або залишити заявку на нашому сайті.


Написати запитання або відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Створення звіту ЄСВ в СОТА (Додаток 4)