Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів (алкогольних напоїв) у роздрібній мережі (Ф-1 РТ и Ф-1 РА)

Зміни в законодавстві змушують кожного бухгалтера тримати руку на пульсі всіх нововведень. Нещодавно, а саме  від 11.02.2016р Мінфін видав новий наказ, який заверджує новий пакет звітів про придбання та обороту спирту, алкоголю та тютюну, а також порядок їх заповнення. Ці звіти подаються щомісяця, а саме до 10 числа за звітний місяць, в орган ДФС, за основним місцем обліку платника податків, у електронній формі. Як правильно заповнити форму 1-РА та 1-РТ та не заплатити штраф Ви прочитаєте нижче або залиште завку і наш менеджер допоможе Вам.

Після входу у веб-сервіс СОТА, Вам потрібно спочатку перейти до Реєстру звітів. Потрібно відкрити Головне меню та натиснути модуль "Звітність".Для створення потрібної форми 1-РА чи 1-РТ Вам варто натиснути клавішу "Створити" або натиснути Файл - Створити. СОТА відразу видасть весь перелік документів в актуальному стані, Вам залишається лише обрати потрібний. 
Наступним кроком буде пошук необхідних форм для заповнення. Для зручного та швидкого пошуку, у веб-сервісі вбудована функція "Пошук". З самого початку варто обрати період, за який Ви хочете подати звіт 1-РА чи 1-РТ. Після цього натисніть на поле "Пошук" та введіть код необхідної форми чи ключове слово. В нашому випадку код звіту про придбання та реалізацію тютюнових виробів - 0210201, код звіту про придбання та реалізацію алкогольних виробів - 0210101. Зверніть увагу, що код майже однаковий, тому варто перевірити чи підходящу форму Ви обрали. Також можна вводити ключові слова, наприклад "тютюн" чи "алкоголь" і Вам автоматично СОТА запропонує звіт Ф-1 РТ та Ф-1 РА.

Такий вигляд мають звіти по тютюну.А так виглядають форми звітів по придбанню та реалізації алкоголю.Після того, як необхідний звіт був знайдений, Ви натискаєте клавішу "Створити". СОТА автоматично підтягує всі дані про підприємство в шапку звіту. Це суттєво зекономить час.

Все, що Вам залишається заповнити - це першу таблицю та надати дані про ліцензію. Заповнюючи стовбчик "Код продукції" та "Обсяг продукції", веб-сервіс запропонує низку товарів. Тут Ви також можете скористатися полем "Пошук" та знайти необхідну одиницю.  
Зверніть увагу! Длязвіту 1-РТ та 1-РА продукція виміряється в :
  • млн. Штук- для сигарет з фільтром, сигарет без фільтру, цигарок, сигар та сигарил;
  • тонна-для тютюну трубкового , тютюну нюхального , тютюну смоктального , тютюну жувального;
  • млн. Штук -для тютюнової сировини за УКТ ЗЕД 2401, 2403, інших тютюнових виробів;
  • декалітри - одиниця вимірювання спирту в перерахунку на безводнийспирт. 


Інформація щодо отримання на підприємстві конфіскованої продукції вноситься до форми звіту окремою строкою. 

Ваш звіт про придбання та реалізацію тютюнових та алкогольних виробів готова до відправки в контролюючий орган. Перед тим, як передавати на підпис, раджу перевірити звіт на помилки. Це можна зробити в модулі "Наступні дії"- "Перевірити звіт".

Ваш звіт готовий до відправки, тепер натисніть кнопку "Передати звіт на підпис"  та надсилайте його у ДФС. 

Тепер Ви можете бути спокійні, що Ваш звіт дійде вчасно та не доведеться платити величезні штрафи.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до нашого менеджера або залишити заявку на нашому сайті.Написати запитання або відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре