Веб-сервіс «СОТА» - надійний помічник у роботі бухгалтера

Шановний клієнт, ми знаємо на скільки важливим для Вашої професійної дальності є надійний та зручний сервіс для подачі звітності у контролюючі органи. Саме тому пропонуємо Вам найкраще рішення.

«СОТА» від розробників програми «M.E.Doc» - це все необхідне для звітності онлайн та обміну документами в одному надійному веб-сервісі, а саме:

  •  Всі звіти у ДФС, ДССУ,ПФУ (створення, імпорт, експорт, друк)
  •  Форми звітів завжди в актуальному стані, оновлювати програму не потрібно
  •  Обмін ПН та РК, узгодження документів з контрагентами
  •  Найнадійніша перевірка звітів перед відправкою, виключає можливість помилки

«СОТА» проста в освоєнні, тому що працює по принципу звичної Вам електронної пошти чи інтернет-банкінгу, її не потрібно встановлювати на ПК; вона має зручний та простий інтерфейс.

Пропонуємо Вам! Оцінити всі можливості «СОТИ» протягом 30 днів абсолютно безкоштовно. Для цього потрібно, натиснути на кнопку «Перейти в СОТА».


Чому варто спробувати «СОТА»!

  • Ви зможете спочатку оцінити зручність і переваги сервісу, на практиці створити, перевірити і відправити звіти, звикнути до інтерфейсу. Пробна версія безкоштовна!

  • Ви необмежені в часі, ряд звітів залишаються безкоштовними в демо-доступі. В тому числі звіт ЄСВ.
  • Особисто переконавшись в якості і зручності сервісу, високій кваліфікації менеджерів технічної підтримки нашої компанії, Ви самостійно приймаєте рішення по активації повного доступу. При чому ціни Вас приємно здивують (від 20 грн./міс.)*

Все, що Вам потрібно зробити - це замовити/оплатити рахунок на нашому сайті. Ви отримаєте надійний сервіс і якісну консультаційну підтримку від нашої компанії на наступних 12 місяців. 


Залишились запитання? Зателефонуйте нам, або залишить заявку на консультацію, наш менеджер зв’яжеться з Вами, відповість на всі Ваші запитання, налаштує програму і допоможе створити і відправити звіти.


Написати запитання або відгук

Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Веб сервіс «СОТА» для юридичних осіб (на єдиному податку без ПДВ)

  • 902.00грн.