Український центр обслуговування платників податків

Ми – IT-компанія, що працює у сфері електронної бухгалтерії та аудиту з 2001 року. Мизнаємо, наскільки вам важливо мати під рукою все необхідне для повноцінногоуправління фірмою, оскільки самі пройшли через цей шлях. Тому ми зібрали нацьому сайті найбільш затребувані та найпопулярніші програми та ресурси длябухгалтерів, фінансових директорів і керівників.

Програма Медок

Програма M.E.Doc (My Electronic Document) – програма, призначена подачі електронноїзвітності в контролюючі органи, реєстрації податкових накладних в електронномувигляді, а також для електронного документообігу з контролюючими органами таконтрагентами. Програма дає можливість обмінюватися електронним документами(договорами, актами виконаних робіт, податковими накладними та звітністю) здопомогою спеціальної електронної скриньки. Для юридичного підкріпленняелектронних документів користувач повинен мати електронний цифровий підпис(ЕЦП).

Електронний документообіг

Це новий швидкий та економний спосіб обміну документами між вами та вашими контрагентами чи контролюючими органами. Все, що вам потрібно для роботи – це комп’ютер, підключений до інтернету, і розуміння того, що робите.

Завдяки електронному документообігу вам не треба буде витрачати час на пересилку документів поштою або факсом.  Тисячі підприємств вже економлять свої кошти завдяки відмові від використання паперу, принтерів, пересилки рекомендованих листів, конвертів, марок та оплати кур’єра. А головне – це заощадження часу співробітників для більш важливих справ. Більше про M.E.Doc читайте тут (посилання).

Електронна звітність

Тепер з розробкою спеціальних сервісів бухгалтер може надсилати звітність через Інтернет в контролюючі органи (ДФСУ, ГС, Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування, Центр зайнятості та ін). Модуль «Звітність» програми «M.E.Doc» дає можливість працювати з документами за повним циклом: створення, підготовка, перевірка, імпорт з облікової системи, підписання ЕЦП, відправка, отримання квитанцій, створення запиту листів з контролюючих органів). Всі операції можна здійснити зі свого робочого місця швидко і легко.

UA бюджет

Програма UA-Бюджет «Комплексний облік для державних установ» призначена для: - одержувачів бюджетних коштів; - розпорядників бюджетних коштів всіх рівнів; - органів державної влади; - органів місцевого самоврядування; - фінансових органів; - органів казначейства в частині виконання кошторису на своє утримання для установ та організацій, що здійснюють ведення обліку  за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженим наказом Міністерства фінансів України № 1203 від 31.12.2013 р.

Більше про функціонал програми UA-бюджет читайте тут (посилання)

Електронний підпис

Обмін електронними документами в системі та надсилання звітів до податкової з допомогою системи "M.E.Doc" відбувається використанням ЕЦП – електронного цифрового підпису. Це дозволяє ідентифікувати особу, відповідальну за документ. Це дозволяє гарантувати безпеку вашого електронного документообігу та застраховує його від перегляду третіми особами.

СОТА онлайн

Тепер звітність і документообіг доступні кожному. Веб-сервіс СОТА працює із сертифікатами будь-якого АЦСК. СОТА досить проста у використанні, і її інтерфейс зрозумілий навіть недосвідченому користувачу. «СОТА» самостійно веде книгу доходів і формує декларацію з податками. Все, що потрібно від вас – внести свої дані про доходи.

Ви можете почати роботу в СОТА просто зараз! Все, що необхідно мати:

  • підключення до Інтернету;
  • електронний цифровий підпис (будь-якого АЦСК);
  • встановлений криптопровайдер (при першому вході система запропонує його встановити).

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ