Нова форма звіту ЄСВ з 01.07.2016 р

Нова форма звіту ЄСВ з 01.07.2016 р.


Важливо! Механізм впровадження нової форми і процес обміну звітністю між ПФУ та ПФУ до кінця не відпрацьований, в зв'язку з цим, виникають помилки, які призводять до отримання негативних квитанцій №1 і №2.


Рекомендації щодо заповнення / відправки звіту ЄСВ за новою формою, механізм отримання квитанцій №1 і №2


1. Заповнюємо таблицю 1 додатка Д4 поле 11 «№ реєстрації страхувальника»


Неузгодженість між ПФУ та ФСУ щодо заповнення таблиці 1 додатка 4 поля 11 «№ реєстрації страхувальника». За вимогами ПФУ дане поле не обов'язкове до заповнення, але на шлюзі прийому електронної звітності ДФС для нових форм воно є обов'язковим. Як наслідок, приходить квитанція № 1 такого змісту: «ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО»- Поле "Номер реєстрації в Пенсійному фонді". Поле має бути заповненим


Зверніть увагу! Поле 11 «№ реєстрації страхувальника», неможливо заповнити у відкритому звіті руками, воно автоматично підтягується до звіту з Картки підприємства.

Якщо звіт ЄСВ вже був готовий і Ви внесли номер страхувальника в Картку підприємства, все що Вам потрібно зробити, це зайти в готовий пакет звіту, відкрити Таблицю 1 і натиснути кнопку «Оновити» . Після цього потрібні дані підтягнуться в поле № 11.


Важливо! Дізнатися «№ реєстрації страхувальника»! З 2013 року реєстраційний номер страхувальника компаніям не повідомляється. Уточнити «№ реєстрації страхувальника» по Вашим компаніям, Ви можете у фахівців нашої лінії консультацій. Зв'язатися з нами2.Відправляємо звіт ЄСВ одним пакетом. Отримуємо квитанцію №1

Звіт ЄСВ за новою формою з 01.07.2016 відправляється в пакеті, який являє собою набір XML файлів. Єдине вікно обробки електронних звітів, після отримання пакету, виконує перевірку відповідно до встановленого формату і формує квитанцію про одержання електронного документа - Квитанція №1.

Важливо!


Рекомендуємо Вам відправляти звіт ЄСВ в денний час, щоб шлюз податкової прийняв весь набір XML файлів.

«За регламентом звіти приймаються до 00:00 поточного дня. Іноді, з пакетними звітами відбувається наступна ситуація - частина файлів обробляється до 00:00 поточного дня, інша після 00:01 наступного дня. Якщо одна з таблиць має негативну квитанцію або в пакетному звіті не вистачає однієї таблиці - весь пакет звітів вважається неприйнятим! »

Якщо така ситуація сталася, Вам необхідно скопіювати звіт, який Ви створили раніше і відправити повторно, бажано в першій половині дня.


3. Механізм отримання квитанції №2

Після першого етапу обробки Єдиним вікном (квитанція №1), звіт передається на обробку в систему ДФСУ. Тут звіт проходить другий етап перевірок і, якщо обробка невдала, система ДФСУ формує негативну квитанцію №2, яку Єдине вікно надсилає страхувальнику. Якщо перевірка ЄСВ вдала, на рівні системи ДФСУ, пакет звіту архівується і передається в ПФУ.


ПФУ здійснює остаточну перевірку звітів ЄСВ, за її результатами формується Квитанція №2 і передається в ДФСУ. Система ДФСУ формує узагальнюючу Квитанцію № 2, яку Єдине вікно надсилає страхувальнику. Звертаємо увагу, що Квитанція № 2 формується для пакета звітності вцілому. Тобто, в Квитанції №2 відзначатиметься код основного документа пакета. Квитанція №2 з результатами обробки кріпиться до всіх таблиць звіту.


Залишилися питання? Зателефонуйте нам, або залиште заявку на консультацію, ми допоможемо створити і відправити звіт за новою формою.

Зв'язатися з нами

Залишити заявку на консультаціюЩо ще змінилося в новому звіті ЄСВ?


Титульна сторінка

Це перший аркуш Звіту за формою №Д4. У ньому наведено перелік таблиць цього Звіту. Тут, навпроти назви кожної таблиці, яку Ви заповнюєте і подаєте, в графі «Відмітка про подання» проставляється по одній-єдиній позначці. Тепер, вказувати кількість аркушів документів однієї таблиці, кількість заповнених рядків, загальна кількість аркушів документів та загальний підсумок заповнених рядків на цих аркушах більше не потрібно.


У шапці таблиці 1 нового Звіту за формою № Д4 більше немає рядків для проставлення класу професійного ризику і для інформації про знижуючий коефіцієнт, оскільки форма Звіту приведена у відповідність до Закону про ЄСВ та Інструкцію про порядок нарахування та сплати ЄСВ.Для економії Вашого часу залиште заявку на сайті інаші фахівці проконсультують Вас устворенні та відправці оновленого звіту ЄСВ.


Відтепер, таблиця 1 Звіту за формою № Д4 містить 6 розділів,а не 8, як це було в старому Звіті. Крім того, зник додаток 1 до таблиці 1.

Цього разу контролери не знайшли, чим ще можна доповнити таблицю 5, тому її граф змінине торкнулися.


Таблиця 6

Пару слів про цю таблицю. Звіт за формою № Д4 в ній не змінився. Уточнимо лише ось що. Порядок № 435 не містить норм про черговості обліку виплат працівникові для порівняння з максимальною величиною бази нарахування ЄСВ.


Причина - єдина ставка для різних виплат. А це означає, що як НЕ тасуй, все одно більше ЄСВ не заплатиш. Разом з тим, рекомендуємо, які раніше, першочергово враховувати зарплату, щоб, в разі хвороби (декрету) працівника, не зменшити йому розмір лікарняних (декретних). Адже в розрахунку середньоденної зарплати для оплати періоду тимчасової непрацездатності (відпустки у зв'язку з вагітністю тапологами) беруть участь нарахованна в розрахунковому періоді зарплата, з якої стягувався ЄСВ.


Звіт за формою № Д7 все як і раніше.


Що стосується Звіту за формою № Д7, то тут принципових змін немає. В очі кидається лише те, що в шапці Звіту:


  • зникла згадка про клас професійного ризику;
  • замість граф «Кількість аркушів» та «Кількість рядків» з'явилася графа «Відмітка про подання»


За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до нашого менеджера або залишити заявку на нашому сайті.
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ