Notice: Undefined index: custom_title in /home/acc00571/ucopp.com/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_controller_product_manufacturer.php on line 139 Група компаній «ФАКТОР»

Група компаній «ФАКТОР»

Група компаній «ФАКТОР»

Історія компанії

За роки свого розвитку ми проробили цікавий шлях і завжди прагнули бути кращими в тому, що робимо.

1991-1995 рік

Історія Групи компаній «Фактор» бере початок з 18 лютого 1991 року, коли було зареєстровано Науково-виробниче підприємство «Фактор» - основа майбутньої компанії.

Діяльність «Фактора» почалася з проведення семінарів для бухгалтерів і підприємців, а також з надання консультацій з питань бухгалтерського обліку та оподаткування. В інформаційному вакуумі, що панувало на пострадянському просторі, потреба в отриманні роз'яснень та консультацій від фахівців податкових і фінансових органів була досить високою, і аудиторія слухачів кожного семінару налічувала більше 1000 чоловік.

У 1993 році «Фактор» починає видавати та реалізовувати нормативну літературу і бланки бухгалтерського обліку та звітності, роблячи перші кроки у видавничій та торговельної діяльності. До кінця 1994 року створена розгалужена спеціалізована торговельна мережа «Фактор».

14 лютого 1995 вийшов у світ перший номер газети «Податки та бухгалтерський облік» - видання, в якому, крім публікації законодавчих і нормативних документів, розбиралися конкретні практичні питання. Незабаром газета завоювала популярність серед читацької аудиторії, і вже до січня 1996 року її тираж збільшився в 10 разів.

Перший офіс Групи компаній «Фактор»

1996-2000 рік

У 1996 році «Фактор» розширює свою поліграфічну діяльність і набуває перших друкарське обладнання для повноколірного друку. Вже до 2000 року починається будівництво масштабного поліграфічного комплексу європейського зразка - друкарні «Фактор -Друк».

Стрімко розвиваючи видавничий напрямок, «Фактор» починає випуск довідково- методичної літератури з фінансово-господарської діяльності підприємств. Починає виходити щомісячний додаток до популярної газеті «Податки та бухгалтерський облік», яке являє собою систематизований збірник нормативних документів з питань оподаткування та бухгалтерського обліку.

1998 рік - час активного формування власної Служби збуту. Окрім співробітництва з альтернативними службами підписки, «Фактор» відкриває представництва компанії у великих містах України, що дозволяє встановити ефективний зв'язок з клієнтами і сприяє поліпшенню якості продукції та зростанню тиражів. До 1999 року створена Служба передплати і кур'єрської доставки «Фактор-Преса».

Зростає потреба бізнесу в аудиторських послугах і консультаційної діяльності. Аудиторська фірма «Фактор -Аудит » отримує ліцензію на здійснення юридичної практики, у зв'язку з чим в структурі підприємства організований юридичний департамент, що забезпечує клієнтам всебічну правову підтримку.

У 2000 році стартує конкурс «Аудитор», який «Фактор» проводить серед студентів економічних спеціальностей вузів Харкова. Згодом конкурс виростає в популярний масштабний освітній проект, що охоплює всі регіони України.

Офіс Групи компаній «Фактор», пам'ятник архітектури XVIII століття

2001-2005 рік

Ступивши в нове тисячоліття, «Фактор» активно розвиває основні напрямки діяльності. Друкарня «Фактор-Друк» поповнює технічну базу сучасним обладнанням - ролевої друкарської машиною NewsLine S30. Процес випуску газет повністю автоматизований і відповідає зростаючим вимогам друку, серед замовників друкарні - провідні видання регіону. До 2004 року розширюється база обладнання та встановлюється лінія по виробництву книг у твердій палітурці. «Фактор-Друк» починає випуск власної паперово-крейдяної продукції під торговою маркою Helfer Office.

Портфель брендів Видавничого будинку «Фактор» поповнюється новими виданнями - виходять у світ газети «Власне Діло», «Бухгалтерський тиждень», журнал «Бухгалтер», що стає потужним імпульсом для розвитку видавничого напрямку компанії. У 2003 році покладено початок нового витка видавничої діяльності - утворена редакція дитячої та художньої літератури «Пелікан», яка згодом відділена в самостійне підприємство з однойменною торговою маркою.

Аудиторська діяльність компанії виходить на якісно новий рівень - спільно з німецькою фірмою Rodl & Partner АФ « Фактор-Аудит » створює нове підприємство «Фактор - Редль - Аудит».

«Фактор -Преса» продовжує розширювати територію присутності, займаючи лідируючі позиції серед передплатних агентств України. До 2005 року послуги служби передплати і кур'єрської доставки доступні клієнтам в 18 обласних центрах країни.

«Фактор» розробляє для своїх клієнтів унікальну програму лояльності - довгострокову акцію «Вибери собі подарунок», яка дозволяє клієнтам компанії накопичувати спеціальні бонуси і обмінювати їх на подарунки. Уже в перші місяці акції зростання продажів у торговельній мережі «Фактор» збільшується в півтора рази.

У 2003 році «Фактор» виступає організатором свята «Віват бухгалтер» - першого в Україні урочистого вечора, присвяченого працівникам облікового і фінансового сектора. Свято стає щорічним і до 2006 року отримує статус обласного заходу, на якому збираються бухгалтери з усієї України.

У 2003 році розвивається новий напрямок торговельної діяльності «Фактор» - відкривається магазин ділових аксесуарів і ексклюзивних подарунків «ДА» .

Підписання договору про створення «Фактор Редль Аудит»

2006-2010 рік

Видавничий будинок «Фактор» успішно виводить на ринок нові проекти - газети «Бюджетна бухгалтерія», «Оплата праці», «Місцеве самоврядування» та ін. Кожне видання вузько сегментовано і відповідає запитам своєї аудиторії. Видавництво дитячої та художньої літератури «Пелікан» досліджує зарубіжні ринки книговидання і в 2010 році представляє свою продукцію на міжнародних виставках у Болоньї, Франкфурті, Москві та Львові. Це стає початком плідної співпраці із зарубіжними партнерами і виходом на нові ринки за межами України.

Друкарня «Фактор -Друк» поповнює парк друкарського обладнання унікальної для України машиною - MAN Roland Uniset 75 , яка збільшує виробничі потужності в 2 рази. З 2008 року підприємство стає найбільшим поліграфічним комплексом Східної України, що дозволяє привернути увагу великих зарубіжних замовників.

Зростає обсяг і якість аудиторських послуг, і в 2008 році АФ « Редль - Аудит», за офіційними даними Державного комітету статистики України, була удостоєна звання «Лідер галузі».

Гордість друкарні «Фактор Друк» MAN Roland Uniset 75

2011-2015 рік

Час організаційних змін в компанії. Корпорація «Фактор» перетворена в Групу компаній - організаційно пов'язану систему підприємств різних видів діяльності, об'єднаних єдиною внутрішньокорпоративної культурою, високою якістю продукції і послуг. 2012 ознаменований стилістичним оновленням бренду «Фактор» у відповідності з сучасними вимогами дизайну.

У 2013 році створено Видавництво «Віват», яке об'єднало три торгові марки - «Пелікан», «Аргумент Принт» і «Віват» . У молодого видавництва вже є чимало досягнень, серед яких отримання урядової премії ім. Лесі Українки за книгу «Чудова подорож Нільса з дикими гусьми» (ТМ «Пелікан» ) , включення дитячої розвиваючої книги «Долоньки» в список кращих видань (Honour List +2014, № 134, на думку Міжнародної ради з дитячої книги (International Вoard on Вooks for Young People - IBBY).

Друкарня «Фактор -Друк» впевнено виходить на європейський ринок, і в 2014 році спільно з Видавництвом «Віват» демонструє свої можливості на найбільшій у світі книжковому ярмарку Frankfurter Buchmesse. Для обох підприємств результатом стає розширення ринку збуту завдяки співпраці з європейськими партнерами.

Розвивається освітня діяльність компанії - відкритий Освітній центр «Фактор», який надає цілий ряд програм для початківців і просунутих бухгалтерів. В рамках Академії «Фактор» ( спільного проекту ГК « Фактор» та Харківської Національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова ) на регулярній основі проводяться майстер-класи та лекції для студентів.

Видавничий будинок «Фактор» розширює свою аудиторію в інтернет-просторі. Новий проект Видавництва - журнал «Бухгалтер 911» - інформаційний портал, оперативно розповідає про події в сфері бухгалтерського та податкового обліку.

У 2015 році ГК «Фактор» проводить у Харкові перший книжковий фестиваль Kharkiv BookFest.
Бухгалтер 911 березень, 2016 / № 10

Бухгалтер 911 березень, 2016 / № 10

В свежем выпуске раскрыты такие темы:Животрепещущие вопросы по СЭАРТ: ищем ответы!Вместе с приходом весны продавцы топлива получили дополнительные хло..

0.00грн.

Бухгалтер 911 лютий, 2016/№ 9

Бухгалтер 911 лютий, 2016/№ 9

В свежем выпуске раскрыты такие темы:Поставщик ошибся в расчетах НДС при продаже топлива: как быть покупателю?Топливная компания прислала расчеты корр..

0.00грн.

Бухгалтер 911 лютий, 2016 / № 8

Бухгалтер 911 лютий, 2016 / № 8

В свежем выпуске раскрыты такие темы:Вопросы по прибыльной декларации «в последний вагон»Заполнение декларации по налогу на прибыль предприятий (далее..

0.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (всього 1 сторінок)